Daikin Altherma + Rotex

24.04.2011, 23:51 , Bachraty Roman | Počet zobrazení: 3486

Viete čo sa stane keď sa spojí najlepšie z tepelných čerpadiel DAIKIN s tým najlepším z vykurovania a solárnych systémov spoločnosť ROTEX Nemecko? Predstavujeme Vám úspešné spojenie spoločnosti DAIKIN Japonsko a ROTEX Nemecko. V roku 2009 spoločnosť DAIKIN Japonsko uviedla na trh dve nové verzie tepelného čerpadla DAIKIN ALTHERMA a to Monoblock a HT verziu dvojstupňovú (High Temperature – čiže vysokoteplotné). Daikin Altherma Monoblock zdokonalila konštrukciu a zlúčila vnútornú aj vonkajšiu jednotku do jedného bloku. Daikin Altherma HT je úplnou novinkou a ide o vysokoteplotnú verziu tepelného čerpadla vzduch/voda, ktorá se vyznačuje vysoko účinnou dvojokruhovou kompresiou zaručujúcou teplotu vody pre radiátory až do +80 °C bez potreby prídavnej energie. Daikin dodáva na náš trh modifikované tepelné čerpadlá nemeckej spoločnosti ROTEX, ktorú minulý rok korporácia Daikin kúpila. Z ponuky spoločnosti Rotex Nemecko stoja za zmienku solárne kolektory, ktoré ako jediné na našom aj svetovom trhu nemusia používať nemrznúcu zmes alebo podlahové vykurovanie Rotex System 70 Duo, do ktorého sa dá púšťať vodu až o teplote +70 °C, a ktoré je možné napojiť na jeden okruh spoločne s radiátormi pri zachovaní požadovaných hygienických štandardov a noriem.

Celý článok...

Daikin Altherma konvektor tepelného čerpadla

19.01.2011, 09:51 , Bachraty Roman | Počet zobrazení: 2732

Spoločnosť Daikin k vykurovaciemu systému Altherma predstavuje unikátny nový konvektor (princíp fan-coil) pre tepelné čerpadlá s mimoriadne nízkou hladinou akustického tlaku len 19 dB!

Daikin konvektor tepelného čerpadla je viac ako len ventilátorový konvektor alebo vykurovacie teleso. Konvektor tepelného čerpadla Altherma LT môže v prípade potreby zabezpečiť kúrenie aj chladenie a postará sa o optimálnu energetickú úspornosť v napojení na nízkoteplotný vykurovací a chladiaci systém Daikin Altherma LT.
 

Celý článok...

Nové technológie

17.01.2011, 22:24 , Bachraty Roman | Počet zobrazení: 2520

Neustále sledujeme vývoj technológií. Nové technológie sa potom snažíme zapracovať do nášho programu a ponúkať tak zákazníkom čo najkvalitnejšie služby.

Celý článok...

Spustili sme nový web!

17.01.2011, 22:23 , Bachraty Roman | Počet zobrazení: 2603

Dňa 17. januára 2010 sme pre svojich zákazníkov spustili novú web stránku

Celý článok...